TIPY NA PEČENÁ BBQ VEpřová žebírka

TIPY NA BBQ VEŘEBOVÁ ŽEBRA V TROUCE

Toužíte po chutném domácím pokrmu? Pečené BBQ vepřové žebírko návrhy jsou ve skutečnosti prostě to. Návrhy žeber pocházejí z přesně stejné oblasti žeber, která je zmenšena u žeber St. Louis, v některých případech označovaných jako prasečí hruď. Tyto návrhy žeber mají ve skutečnosti velké množství chrupavky, ale nakonec jsou jemné a chutné, když jsou připraveny redukované a pomalé!

TIPY NA PEČENÁ BBQ VEpřová žebírka

🥘 Potřebné materiály

Spolu s pouhými 4 komponenty je toto pečené BBQ jídlo na vepřové žebírko ve skutečnosti extrémně snadné a jednoduché na provedení. Pokud chcete jako koření bez cukru, zkuste moje koření na prase místo na vepřové úplně suché tření – je podobně chutné!

2 ½ kila navíc Návrhy na vepřová žebra – Návrhy na vepřová žebra můžete snadno objevit v jakémkoli typu regionálního obchodu s potravinami, pokud však ve skutečnosti nemůžete objevit všechna, můžete se snadno zeptat svého regionálního řezníka, aby vám některá vyřezal.

¼ hrnku Pig Completely dry out Scmassage – Naše chutná prasečí masáž pro úplné vysušení je ve skutečnosti ideální směsí skvělého, chutného a také kouřového! Pokud máte skutečně vlastní oblíbenou grilovací masáž, neváhejte ji raději využít.

1 hrnek Barbeque Sauce – Můžete snadno použít jakýkoli typ BBQ omáčky, jakou chcete, nebo si dokonce můžete snadno vytvořit svou vlastní!

2 čajové lžičky Fluid Smoke – Toto je ve skutečnosti základní složka, protože vám poskytuje tu kouřovou chuť, která se zcela přizpůsobí grilování. Můžete ho snadno objevit v uličce s kořením v jakémkoli regionálním supermarketu.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

V několika jednoduchých akcích budete mít skutečně jemné, šťavnaté a také delikátní návrhy pečených BBQ vepřových žebírek! Vše, co potřebujete, je vlastně fólie, plech na vaření a také hřeben!

1.Předehřejte

Po umytí si předehřejte sporák na 250 °F (120 °C) a otřete 2,5 kila navíc vepřových žebírek zcela vysušte pomocí utěrek. Přejete si, aby všechny úplně vyschly, aby se zajistilo, že koření chytne a budou mít skutečně dobrou kůrku. Rezervujte na kabelové polici..

2. Odstraňte stříbrnou kůži (volitelné)

Chcete-li dosáhnout těch nejlepších, jemných návrhů žeber, odstraňte stříbrnou kůži (membránovou vrstvu) na okraji kostí v redukovaných prasečích oblastech. Použijte čepel másla k pohybu pod zvýšením opatrně a membránovou vrstvou. Zakryjte si dlaň ručníky a sejměte membránovou vrstvu ze zadní části žeber. (referenční ručníky produkují tření, které pomáhá odstranit stříbrnou kůži)

3. Zakryjte žebra

Nakreslete lehkou hliníkovou fólii po celou dobu nízké plechové pánve, kterou budete skutečně používat, a poté nakreslete přesně stejné množství ještě jednou. Chcete si vytvořit sáček s návrhy vepřových žeber, abyste si zajistili chuť.
Uspořádejte návrhy žeber spolu s okrajem masa zabývajícím se nahoru, stejně jako obdobím spolu s padesáti procenty ¼ hrnku prasete zcela vyschl scmassage, po tomto otočení, stejně jako období okraj kosti spolu se zbytkem.

Nechte za sebou návrhy žeber spolu s okrajem masa, který se zabývá prachem. Stiskněte strany kolem návrhů žeber, abyste pevně zajistili lehký sáček z hliníkové fólie.

PEČTE, OMÁČKU A PODÁVEJTE

1.Vařit

Umístěte návrhy zajištěných vepřových žeber na střední polici v kamnech. Připravte 2 hodiny nebo dokonce až do měkka. Odstraňte ze sporáku, rezervujte a také zvyšte úroveň teploty sporáku na 400 °F (205 °C).

2. Úžasné

Povolte lehkou hliníkovou fólii směrem k úžasné natolik, že ji zvládnete, aniž byste padali prsty. K dispozici daleko od sebe, abyste udrželi těžké páry pocházející z vás. Zlikvidujte šťávu pocházející z fólie a poté otočte návrhy žeber, abyste se ujistili, že jsou skutečně masovou stranou nahoru.

3.Baste

Integrujte BBQ omáčku a tekutý kouř do malé misky, stejně jako hřeben do oblastí s návrhy slz a vypořádejte se se všemi místy. Nechte za sebou fólii k dispozici a všechny je získejte směrem ke sporáku.

4.Proveďte

Připravte si dalších 20–30 minut, aby omáčka zůstala s návrhy na žebra, v případě potřeby znovu aplikujte mnohem více omáčky. Eliminujte příchod ze sporáku, redukujte přímo na položky soukromého návrhu žeber, pokud jsou prováděny a jsou vyžadovány.

Ujistěte se, že máte skutečně spoustu papírových ubrousků, protože tyto pikantní kousky mohou snadno zůstat neuklizené! Proveďte všechny spolu s máslovým kukuřičným klasem nebo dokonce zelným salátem nebo se dokonce podívejte na můj vzkaz o tom, co dělat spolu s BBQ.